Info pro účastníky:

Změna konání je z důvodu vypovězení objednávky Podještědským sportovním areálem v Českém Dubu - důvod je obava o poničení travnatého povrchu hřiště, protože v týdnu po MMČR zde bude probíhat utkání s Irskem. Tyto obavy zapříčinil stav trávníku v Liberci po EO v agility - po ukončení závodu byl povrch totálně zničený a na další týdny nepoužitelný - viz tento odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=M-jkA0Iuf20&feature=topvideos

Bohužel nepomohly ani záruky a videa ke zdokumentování rozdílnosti soutěží agility a IPO / NZŘ.

 Z důvdu změny místa konání je i ubytování zajištěno v Jablonci n. N. (Hotel SPORT - viz níže) a společenský večer proběhne v restauraci Střelnice - cca 100 m od hotelu.

MMCR 2010 - Propozice soutěže.doc  350.72kB


Český kynologický svaz  


ZKO č. 620 JBC - Lukášov


 pořádá


 "Mistrovství mládeže České republiky 2010"



Místo konání - POZOR ZMĚNA:


 Jablonec nad Nisou - Lukášov / 20. - 22. 08. 2010





Rozhodčí:   Jiří Vychodil, Iveta Skalická, Petr Veselka


Figuranti:   René Konečný, Jan Špalek, Ing. Jitka Jozová


Hotel SPORT

U Stadionu 9
466 01 Jablonec nad Nisou
www.hotelsportjablonec.cz

Ubytování pro doprvod je možné objednat pouze přes pořadatele MMČR:

elenasuskova@volny.cz

Telefon: 777 211 013

 

 

Kategorie ZVV2

 

 

 

1

Hromadová Lenka

Kaschka Starý skaut

NO/F

Ústecký

2

Vitečková Nikola

Tesák bez PP

NO/P

Moravskoslezský

3

Šolcová Michaela

Meggie z Třešňáku

NO/F

Pardubický

4

Daduláková Lucie

Jessy bez PP

NO/F

Karlovarský

5

Husák Denis

Blesk Janchov

BOM/P

Liberecký

6

Petrus Libor

Brit z Oplovny

NO/P

Středočeský

 

Kategorie IPO 2

 

 

 

1

Fialová Andrea

Erica Hartis Bohemia

NO/F

Moravskoslezský

2

Filip Vojtěch

Odin z Klemova Dvora

NO/P

Ústecký

3

Šafářová Denisa

Mia od Natálky

NO/F

ČKNO

4

Hořejší Jana

Niki ze Stříbrného kamene

NO/F

Jihočeský

5

Kurková Denisa

Aischa z Jukasu

NO/F

Moravskoslezský

6

Petrusová Jana

Bell Bohemia Abakan

NO/P

Středočeský

7

Holoubková Štěpánka

Fox ze Stříbrného kamene

NO/P

Moravskoslezský

8

Susková Eliška

Warro z Třešňáku

NO/P

Liberecký

9

Pavlištová Klára

Axel z Olomouc. pevnůstky

KV/P

Pardubický

10

Šmíd Jiří

Urri aus der Konigshohle

NO/F

Královéhradecký

11

Cibulková Lenka

Zinda z Opavských Lesů

NO/F

Moravskoslezský

12

Neužil Josef

Brad Vepeden

NO/P

Jihočeský

13

Košková Michaela

Gora z Třešňáku

NO/F

Pardubický

14

Čeplová Monika

Gina Orechova cesta

BOM/F

Moravskoslezský

15

Poláková Ivona

Brok Suché Lázce

NO/P

Moravskoslezský

16

Glesner Miroslav

Cira Černoočko

NO/F

Pardubický

17

Ohřalová Karolína

Dragon Bohemia Abakan

NO/P

Moravskoslezský

18

Šmejkalová Nikola

Doris Zde-Sko

NO/F

Libercký

19

Theimerová Andrea

Libra z Nového Draka

NO/F

Moravskoslezský

 

Kat. Junioři - IPO3

 

 

 

1

Novotná Táňa

Sherry z Prodašic

NO/F

Liberecký

2

Böhm Jan

Iggi Štíhlouš

NO/P

Jihočeský

3

Holomek Martin

Dix Salli Bohemia

NO/P

Pardubický

4

Šimonová Veronika

Rexa bez PP

NO/F

Liberecký

5

Plívová Romana

Iris z Labského Přívozu

BOM/F

Pardubický

6

Petrus Jiří

Agi Irfis

NO/F

Středočeský

7

Novotná Dagmar

Gimi z Nového Draka

NO/F

Jihočeský

 

PÁTEK

20. 08. 2010

 

 9,00 – 15,00

11,00 – 18,00

17,30 – 18,30

19,00 – 19,45

20,00 – 20,30

20,30 – 21,00

 

Prezentace, veterinární prohlídka

Trénink družstev

Večeře

Slavnostní zahájení, losování

Porada rozhodčích

Porada vedoucích družstev

 

 

SOBOTA

21. 08. 2010

 

 7,00 –   9,00

  7,30 –   7,50

  8,00 – 17,00

12,00 – 13,30

19,00 – 24,00

 

Snídaně

Zkušební pes

Provádění disciplín

Oběd

Večeře a společenský večer

 

 

NEDĚLE

22. 08. 2010

 

 7,00 -   9,00

  8,00 – 13,00 

11,30 – 13,00

14,30

 

Snídaně

Provádění disciplín

Oběd

Slavnostní vyhlášení výsledků

 

 

 

KRAJ

POČET ÚČASTNÍKŮ

ČAS TRÉNINKU

DOBA TRÉNINKU

Liberecký

5

11,00 – 11,50

50 min.

Ústecký

2

11,50 – 12,10

20 min.

Středočeský

3

12,10 – 13,40

30 min.

ČKNO

1

13,40 – 13,50

10 min.

Královéhradecký kraj

1

13,50 – 14,00

10 min.

Pardubický kraj

6

14,00 – 15,00

60 min.

Karlovarský kraj

1

15,00 – 15,10

10 min.

Jihočeský kraj

4

15,10 – 15,50

40 min.

Moravskoslezský kraj

9

15,50 – 17,20

90 min.

Náhradní tréninkový čas

-

17,20 – 18,00

40 min.

 

 

 

Krmiva, výcvikové pomůcky
Krmiva, výcvikové pomůcky
Flyball team
Flyball team
Fotokronika
Fotokronika
Banner-kontakt.png
Banner-FB.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one